آمار وبلاگ
تعداد بازديد ها : 106
تعداد نوشته ها : 1
تعداد نظرات : 1
امروزه با پیشرفت تکنولوژی و بوجود آمدن اینترنت،ارتباطات نیز شکل دیگری به خود پیدا کرده است.به گونه ای که افراد در گذشته باید با استفاده از تلفن های با سیم با یکدیگر ارتیاط برقرار میکردند.ولی با پیشرفت در تکنولوژی و بو جودآمدن تلفن های همراه،دیگر افراد نیازی به قرار داشتن در یک مکان را نداشتن و میتوانند با حضور در هرمکان و یا در حال جا به جایی با یکدیگر ارتباط داشته باشند.با پیشرفت تکنولوژی خطوط تلفن همراه و ارائه نسل های جدید خطوط ارتباطی تلفن همراه،امکان نقل و انتقال دیتا بر روی گوشی های تلفن همراه میسر شد. که این اتفاق باعث دسترسی هر چه آسانتر به اینترنت و برنامه های نیازمند اتصال به اینترنت شد.

با توجه روند گفته شده،استقبال از سایت های اینترنتی بیشتر از قبل شد.

یکی از این سایت های خدماتی،سایت های نیازمندی آنلاین میباشد.

بیشتر عمده فعالیت این سایت ها درج آگهی رایگان برای خرید و فروش کالای نو ودست دوم و آگهی رایگان برای معرفی کسب و کار و سایت های مرتبط با فعالیت اینگونه از کسب و کارها میشود.

این سایت ها باعث شدن تا افراد در کمترین زمان و سرعت بالاتر به جستجو کالای خود در آگهی ها بپردازند و کالای مورد نیاز خود را انتخاب کنند،که این مزیت با عث استقبال از اینگونه از سایت ها شد.

در این بین سایت سنگریز به ارائه خدمات مرتبط اعم از ثبت آگهی،درج آگهی لینکدار رایگان،جستجو پیشرفته و غیره .... می پردازد.


X